Etiketë: #Haaland

Laporta kërkon të transferojë Haalandin

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta kurrë nuk ka pasur frikë të bëjë…

Me kalimin e Mbappes te Realit, çfarë pritet të ndodhë me Haalandin

Shtytja e Real Madridit për Kylian Mbappen mund të shkaktojë një efekt…

Foden me fjalë të mëdha për Kevin de Bruynen

Manchester City ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në ndeshjen e…

Guardiola: Haaland duhet të jetë i relaksuar, nuk duhet të fiksohet vetëm pas golave

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, në prag të ndeshjes së sotme…

Haalandit nuk i pëlqen të jetojë në Mançester, Guardiola flet për të ardhmen e norvegjezit

Pep Guardiola thotë se Manchester City e do Erling Haaland aq shumë…

Guardiola pushon Haalandin për një muaj

Erling Haaland ka pësuar një tjetër "stop" në rikuperimin e tij nga…

Vinicius dhe Bellingham tentojnë ta sjellin Haaland tek Reali

Real Madridi është i vendosur në garë për sulmuesin e Paris Saint-Germain,…

Futbollistët më të paguar në botë për vitin 2023

Bota e futbollit këtë vit u shënua nga kontrata marramendëse saudite dhe…

Agjentja e Haaland: Klauzola, mënyrë për t’i thënë klubit ‘unë vendos’

Rafaela Pimenta është një nga agjentet më me ndikim në botën e…

Haaland thyen rekordin e legjendës së njohur angleze

Sulmuesi i Manchester Cityt, Erling Haaland, është bërë lojtari më i shpejtë…

City kërkon të rinovojë me Haaland, por vendos një kusht

Erling Haaland ka një kontratë me Manchester City-n deri në 2027-ën, por…

Botërori një muaj është, Haaland theu çdo rekord

Rodri ka filluar sezonin e pestë me Manchester Cityn. I fundit ishte…