Etiketë: #HarryKane

Telashe për Bayern, sulmuesi dëmtohet në kombëtare dhe rrezikon sfidën ndaj Arsenal

Sfida e Champions League mes Arsenal dhe Bayern Munich mund të humbasë…

Futbollistët më të paguar në botë për vitin 2023

Bota e futbollit këtë vit u shënua nga kontrata marramendëse saudite dhe…

Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur

Sulmuesi i Bayern Munich dhe Anglisë, Harry Kane ka zbuluar mbrojtësit më…

Kane zbulon dy kundërshtarët më të fortë

Në dhjetëvjeçarin e fundit pak sulmuesi kanë qenë më të mirë se…

Haaland dhe Salah injorohen nga Carragher

Jamie Carragher injoroi dyshen fantastike Mohamed Salah dhe Erling Haaland kur emëroi…