Etiketë: #InterMiami

Zbulohet shifra mahnitëse që ka fituar Messi në Inter Miami

Ylli argjentinas, Lionel Messi ka fituar një pasuri absolute që kur u…

Ronaldo e ka bindur top lojtarin që ta refuzojë Inter Miamin dhe t’i bashkohet Al Nassrit

Cristiano Ronaldo thuhet se ka bindur Luka Modric që të kalojë nga…

Messi dhe Suarez dhurojnë spektakël me nga dy gola, Inter Miami me pesë yje përballë Orlandos

Inter Miami është rikthyer te fitoret në MLS, teksa ka mposhtur Orlando…

Messi dhe Inter Miami e nisin me fitore sezonin e ri në MLS

Inter Miami ka fituar me rezultat 2-0 ndaj Real Salt Lake në…

Messi dhe Inter Miami nën presion për të fituar trofeun e MLS në vitin 2024

Major League Soccer (MLS) hyn në sezonin e 29- të dhe të…

Dështon përballja mes Messi dhe Ronaldo, sfida shtyhet për herë tjetër

Pas anulimit të dy miqësoreve në Kinë, skuadra arabe e Al Nassr…

Suarez zbulon motivin për kalimin tek Inter Miami

Luis Suarez është bërë lojtari i fundit që ka luajtur për Barcelonën…

Beckham kërkon ta “rrëmbej” edhe De Gean në MLS

Që nga largimi nga Manchester United në verë, David de Gea është…

Trajneri i Inter Miamit konfirmon interesimin për Luis Suarez

Luis Suarez mund të bëjë më në fund lëvizjen e tij për…

Ylli i Cityt zgjedh Messin në vend të Haaland si fitues të Topit të Artë

Mesfushori i Manchester Cityt, Rodri mendon se fitues i Topit të Artë…

Modric “lamtumirë” që në janar, Arabia Saudite dhe Inter Miami presin yllin kroat

Në këtë pjesë të parë të sezonit 2023-2024, mesfushori kroat Luka Modric…