Etiketë: #ManchesterCity

U kërkua nga Chelsea dhe Real Madrid, City merr vendim për të ardhmen e Julian Alvarez

Julian Alvarez është bërë një nga sulmuesit më të kërkuar në afatin…

Guardiola pranë lamtumirës: Do të qëndroj edhe sezonin e ardhshëm, më pas do të flasim

Trajneri spanjoll Pep Guardiola thotë se sezoni i ardhshëm mund të jetë…

Real Madrid dëshiron që ylli i Man Cityt të zëvendësojë Kroosin

Me Toni Kroos që do të pensionohet këtë verë, Real Madrid ka…

Manchester City shkruan historinë, kampion për herë të katërt me radhë

Manchester City ka shënuar fitore ndaj West Ham me rezultat 3-1 në…

Pesë yje nga ekipi i Man Cityt po konsiderojnë largimin nga klubi – në mesin e tyre ‘i preferuari’ i Guardiolës

Pesë lojtarë të Manchester Cityt po raportohet se po mendojnë largimin nga…

Guardiola e do me çdo kusht transferimin e top yllit gjerman

Pep Guardiola raportohet se ka vendosur për objektivin kryesor të afatit kalimtar…

Reali është rekordmen, por “Etihadin” e ka makth

Kur Pep Guardiola mbërriti në stolin e Sitit në viti 2016 mbeti…

Barcelona rivalizon Cityn në garën për transferimin e Musiala

Ylli i Bayern Munichut, Jamal Musiala, mund të largohet nga klubi gjerman…

Spektakli Championsit mbaron me dy barazime, Real Madridi dhe Man City ndahen në paqe në “Santiago Bernabeu”

Real Madridi dhe Manchester City kanë luajtur baras me rezultat 3-3 në…

Lojtarin që e do Barcelona, Mendes ia ofron Realit

Jorge Mendes ka vënë në tavolinë mesfushorin e Manchester Cityt, Bernardo Silva,…

Guardiola zbulon se në çfarë aspekti e frikëson Real Madridi më së shumti

Real Madridi dhe Manchester City do të përballen të martën me fillim…

Guardiola kërkon që lojtarët ta mbështesin “pa kushte”

Pep Guardiola kërkoi që lojtarët e tij të Manchester Cityt ta mbështesin…