Etiketë: #Viktima

Ukraina e Rusia raportojnë për viktima nga sulmet e fundit

Ukraina dhe Rusia kanë shkëmbyer sulme raketore dhe me dronë të enjten.

Ukraina raporton për viktima nga sulmet ruse

Nëntëdhjetë e tetë beteja ushtarake janë zhvilluara mes trupave ukrainase dhe ushtrisë

Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur nga sulmet raketore ruse në Ukrainë

Dy njerëz janë vrarë dhe gjashtë të tjerë janë plagosur si pasojë

VIDEO/ Europa GODITET nga stuhia, erëra të forta dhe dallgë, deri tani 2 të vdekur

Një stuhi e fortë ka goitur së fundmi Europën duke shkaktuar deri

Shuhen dy jetë në rrugët e Pollogut

Sipas njoftimeve të deritanishme të policisë, vitin e kaluar për nëntë muaj,