Infrared

Të fundit

Kiara dhe Luizi së shpejti prindër dhe kjo është gjinia e bebit

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, konfirmuan ditën e djeshme (e mërkurë) se do

Adri i BBVK2 në fakt quhet ndryshe!

Adri Rrogaqi është njëri nga banorët e Big Brother VIP Kosova 2, i cili hyri në këtë format së bashku

Jasir Asani pranon se është në lidhje dashurie

Jasir Asani, sulmuesi i njohur i Kombëtares, ka bërë një rrëfim personal ku ka zbuluar se është në një marrëdhënie

Ndërron jetë aktori i njohur i humorit në Shqipëri

Është ndarë nga jeta me një prej figurave më të dashura dhe të nderuara të humorit shqiptar, aktori Zef Deda.

Kush janë të famshmit me IQ më të lartë? Shakira në vendet e para

Shakira është fjalë për fjalë një gjeni, sipas IQ. Dhe lëvizjet e saj sensuale mund t’u bëjnë përshtypje fansave të saj, por sigurisht

Shuhet ish-Miss i Italisë

Aktorja, politikania dhe shkrimtarja, Anna Kanakis, ka ndërruar jetë në Romë në moshën 61-vjeçare. Lajmin për vdekjen e Anna Kanakis

Aksidentohet moderatorja e njohur shqiptare

Moderatorja e njohur, Sonila Meço është përfshirë ditën e djeshme(22 Nëntor) në një aksident. “Gazeta Tema” ka siguruar disa foto

Nuk do ta njihni! Ja si dukej Alba Vukaj e BBVK vite më parë

Alba Vukaj është njëra prej konkurrenteve më të komentuara në Big Brother VIP Kosova 2. Banorja nga Shkodra ka fituar

Jamie Foxx paditet për sulm seksual

Jamie Foxx akuzohet se ka sulmuar seksualisht një grua në New York në vitin 2015. Sipas padisë, të siguruar nga TMZ,

Georgina “tërbon” fansat me postimin e nxehtë në rrjetet sociale

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodrigez nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës me postimin e saj të fundit

Përzgjedhja e redaktorit

TREGUES I VARFËRISË: Shpenzime rekord për ushqime, më të shtrenjtët në rajon dhe Evropë (TABELA)

Shpenzimi i një pjese të konsiderueshme të buxhetit lë më

Serbët në Kosovë, Bosnje e Mal të Zi armatosen përmes Kishës Ortodokse Serbe

Ish-politikani serb, Nenad Çanak, ka ngritur alarmin për rrezik në