Infrared

Të fundit

Adri dhe Ilirjana kurorzojnë dashurinë e tyre në transmetim direkt!

Spektakli i “Big Brother VIP Kosova 2” ka dhuruar publikut një ngjarje të rrallë e të veçantë: kurorëzimin e dashurisë

Antikorrupsioni nis hetimet ndaj Elvana Gjatës

Struktura e Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar (SPAK) ka nisur hetimin pasuror për këngëtaren Elvana Gjata, pasi i

Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, parakalon me fustan rrjetë në tapetin e kuq (FOTO)

Në tapetin e kuq të një eventi nga Vogue në Londër, Rita Ora nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës,

Beart Rexhepi bëhet baba

Beart Rexhepi është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bëri të ditur Bearti, përmes një postimi në llogarinë

Kiara dhe Luizi së shpejti prindër dhe kjo është gjinia e bebit

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, konfirmuan ditën e djeshme (e mërkurë) se do

Adri i BBVK2 në fakt quhet ndryshe!

Adri Rrogaqi është njëri nga banorët e Big Brother VIP Kosova 2, i cili hyri në këtë format së bashku

Jasir Asani pranon se është në lidhje dashurie

Jasir Asani, sulmuesi i njohur i Kombëtares, ka bërë një rrëfim personal ku ka zbuluar se është në një marrëdhënie

Ndërron jetë aktori i njohur i humorit në Shqipëri

Është ndarë nga jeta me një prej figurave më të dashura dhe të nderuara të humorit shqiptar, aktori Zef Deda.

Kush janë të famshmit me IQ më të lartë? Shakira në vendet e para

Shakira është fjalë për fjalë një gjeni, sipas IQ. Dhe lëvizjet e saj sensuale mund t’u bëjnë përshtypje fansave të saj, por sigurisht

Shuhet ish-Miss i Italisë

Aktorja, politikania dhe shkrimtarja, Anna Kanakis, ka ndërruar jetë në Romë në moshën 61-vjeçare. Lajmin për vdekjen e Anna Kanakis

Përzgjedhja e redaktorit

Historia e tre vajzave: Ligji më detyron të kryej marrëdhënie me burrin, edhe pse s’dua!

Aktivistët janë përpjekur të ndryshojnë ligjin prej vitesh, por ata

Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit (TABELA)

Shkup, 7 dhjetor - Besimi i qytetarëve tek institucionet kalon