Infrared

Të fundit

Një supermodele si Kate Moss! (FOTO)

Më 16 Janar të 1974 në Croydon, një qytet në jug të Londrës, Linda dhe Peter Edward kishin lindur një

Hailey Bieber publikoi kalendarin e 2024 për linjën e saj (FOTO)

Hailey Bieber është shfaqur mahnitëse në kalendarin e 2024 për firmën e saj Rhode. Modelja 27-vjeçare pozoi me një palë

Zara Larsson “zhvishet” për albumin e ri (FOTO)

Zara Larsson pritet të sjellë një album të  ri muzikor dhe po e promovon atë për publikun. Këngëtarja ka realizuar

Madonna paditet nga fansat, nisi me 2 orë vonesë koncerti në Dhjetor

Madonna përfshihet gjithmonë e më shumë në telashe me koncertet e saj, kohët e fundit. Së fundi, dy fansa kanë

Rihanna prezanton koleksionin e ri “rozë” (FOTO)

Festa e Shën Valentinit është gati 1 muaj larg, por Rihanna nuk pret. Ikona e muzikës pop që tani po

Buzëqeshja 850 mijë dollarëshe e Kanye West (FOTO)

Sjellja e çuditshme e reperit kontrovers Kanye West vazhdon të befasojë publikun. Pas paraqitjeve jo fort të hijshme në qytezat

Ryan Gosling: Vajzat e mia ende nuk e kanë parë filmin Barbie

Filmi Barbie pushtoi kinematë në shumë vende të botës pas daljes në korrik të vitit 2023. Megjithatë, teksa shumë fansa

Nuk ka luajtur kurrë skena nudo, Julia Roberts rrëfen arsyen pas zgjedhjes së 35 viteve karrierë

Julia Roberts është shprehur se mos xhirimi i skenave nudo ka qenë zgjedhje e saj përgjatë 35 viteve të karrierës.“Jo

Trendi “rozetë” dominon tapetin e kuq të “Golden Globes”

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “Golden Globes” që u mbajt për të 81-tin vit më radhë në Beverly Hilton të

Rosamund Pike mbulon në mënyrë të veçantë shenjat nga aksidenti

Aktorja e Hollywoodit, Rosamund Pike, transformoi shenjat e aksidentit të saj në një moment mode. Këtë e bëri në tepihun

Përzgjedhja e redaktorit

Pallanka para Tetovës, Gostivarit, Strugës…

Për herë të dytë, të tretë..., stafeta “Qytet i kulturës”

MATEMATIKAT ZGJEDHORE: Çfarë po ndodh me Frontin Evropian?

Lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, në një deklaratë para pak