Etiketë: #Philadelphia

Philadelphia shkatërron Lakersin

Philadelphia mposht thellë Lakers me rezultatin 138-94, ndeshje e komanduar dhe fituar

LeBron i jep fitoren Lakers, Boston e Philadelphia shkëputen në Lindje

Pavarësisht moshës, LeBron James nuk ndalet, duke realizuar 37 pikë në fitoren

Philadelphia e pandalshme prej 8 ndeshjesh

Philadelphia korri fitoren e tetë radhazi, duke mundur 137-126 Indiana dhe duke