Etiketë: #Tottenham

Tottenham synon një super ofertë për De Jong-un e Barcelonës

Tottenham parashikon mundësinë e nënshkrimit të Frenkie De Jong në merkaton e…

Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave

Në këtë epokë të Fair Play Financiar, të ardhurat janë thelbësore për…

Tottenham bën gati ofertën për talentin 21-vjeçar anglez

Te skuadra e Tottenham i kanë idetë e qarta në lidhje me…

Raphinha do të rikthehet në Angli, pesë klube në ndjekje të brazilianit

Raphinha do të rikthehet në Angli vetëm pas dy viteve të kaluara…

Ferguson: Tottenham nuk kanë për ta fituar më kurrë kampionatin

Trajneri legjendar i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka përmendur klubin që…

Tre superklubet evropiane që e duan Leroy Sanen

Liga Premier po përgatitet për një konkurrencë intensive në tregun e transferimeve…

Neville: Spurs mund ta mbyllin sezonin mbi Arsenalin

Tottenham Hotspur ka arritur të marrë një barazim shumë të vlefshëm në…

Lloris do t’i thotë lamtumirë Tottenhamit 6 muaj më herët

Hugo Lloris mund të transferohet në Shtetet e Bashkuara. Sipas asaj që…

Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur

Sulmuesi i Bayern Munich dhe Anglisë, Harry Kane ka zbuluar mbrojtësit më…

Postecoglou: Skuadra ime do të sulmojë edhe nëse mbetet me pesë veta në fushë

Tottenham pësoi humbjen e parë të sezonit teksa u mposht në derbin…

“Kam rilindur pas largimit të Kane dhe me ardhjen e trajnerit të ri”

Sulmuesi 31-vjeçar koreano-jugor Son Heung-min ka rilindur këtë sezon, duke qenë protagonist…

Legjenda e Ligës Premier u fsheh në një bunker dhe më pas u arratis nga Izraeli

Ish-ylli i Ligës Premier, 43-vjeçari Robbie Keane u detyrua të largohej nga…