Giuffredi: Napoli kapitull i mbyllur, kam folur me Leonardon

Elseid Hysaj është në javët e fundit të eksperiencës së tij 5-vjeçare me fanellën e Napolit. Këtë e konfirmon menaxheri

Në pritje të listës zyrtare, zbulohen dy futbollistët që kanë marrë ftesë nga Reja

Në pritje që trajneri Edi Reja të zbulojë zyrtarisht listën me futbollistët që do të grumbullojë për sfidat eliminatore të

Ecuria fantastike e Interit në Serie A, zbulohen porositë e Contes

Antonio Conte ka vendosur një disiplinë të hekurt tek Interi. Tekniku Italian u ka kërkuar lojtarëve të zbatojnë me përpikmëri

Dy skuadrat e mëdha angleze e duan Pulisicin

Ardhja e trajnerit Thomas Tuchel te Chelsea nuk është pritur aspak mirë për Christian Pulisic. Sulmuesi amerikan kishte punuar me

Ronaldo rikthehet në Madrid?!

Cristiano Ronaldo raportohet se mund të rikthehet në klubin me të cilin fitoi gjithçka. Media spanjolle, El Chiringuito, ka raportuar së

Laporta: Griezmann do të shitet

Joan Laporta sapo i ka marrë frenat e Barcelonës, por i ka planet e qarta për të ardhmen e ekipit,

Ramos: Nuk ka asnjë të re për rinovimin

Sergio Ramos është në muajt e fundit të kontratës me Realin e Madridit dhe gjasat janë që të largohet nga

Zanetti flet për transferimin e Messit te Interi dhe fitimin e titullit në Serie A

Javier Zanetti ka thënë se nuk mund të themi se Interi dëshiron të nënshkruajë me Lionel Messin pasi është i

Zbulohet kandidati potencial për të zëvendësuar Koeman te Barcelona

Joan Laporta është zgjedhur si president i Barcelonës për herë të dytë në karrierën e tij. Më 7 mars, ditën edhe

Ronaldo dhe Ramsey mund të largohen nga Juventusi

Zyrtarë të Juventus po planifikojnë rindërtimin e boshtit përbrenda klubit. Futbollistët Cristiano Ronaldo dhe Aaron Ramsey mund të jenë pranë

Marotta shtrihet në spital

Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta, është shtrirë në spital për shkak të komplikimeve nga Covid-19. Ish-drejtori i Sampdorias dhe Juventusit

Kjaer shmang humbjen e Milanit, Ajax e Villareal prekin çerekfinalet

Ishte cilësuar si një finale e parakohshme për vetë emrat e dy skuadrave, por Manchester United-Milan nuk rezultoi e tillë

Argjentina vajton ende Maradonën, mijëra protestues zbresin në shesh

Drejtësi për Diegon. Kjo ishte një ndër frazat më të dëgjuara në protestën paqësore të organizuar ditën e djeshme në

Strakosha larg Lazios, e ardhmja në Premier League!

Thomas Strakosha e ka humbur prej disa muajsh vendin e titullarit në formacionin e Lazios me trajnerin Simone Inzaghi që

Flick drejt Gjermanisë?

Trajneri i ri i kombëtares është tema e momentit në futbollin gjerman. Joachim Low do të largohet pas përfundimit të